Geçmişinizi geleceğe taşıyoruz

Sayısal Ofis Logo
0 216 573 12 63
Fotoğraf Tarama

Kitap, Dergi ve Gazete Tarama

Her tür Kitap, Dergi ve Gazetenin uygun özel geliştirilmiş profesyonel tarayıcı cihazlarla taranarak PDF dosyalarına dönütürülmesi veya OCR işlemi yapılarak Word, Excel, Text gibi dosya formatlarına dönüştürme işlemi.

Kitaplar, dergiler, kataloglar, broşürler ve gazeteler gibi kitlesel amaçlı basılmış bilgi kaynaklarının taranarak sayısallaştırılması diğer dokümanların tiplerinden daha farklı uzmanlık ve özel cihazlar gerektirmektedir. Bu konuda yılların tecrubesi ile oluşmuş detaylı ve değerli bilgiler içeren web sitemizi inceleyebilirsiniz.

www.kitaptarama.com

Dijital Arşiv Nedir ?

Firma veya kurumların yazışma, sözleşme, fatura, belge, evrak, fotoğraf gibi kağıda basılı tüm bilgi kaynaklarının bilgisayar ortamında dijital olarak muhafaza edilmesidir.

Veri Girişi Nedir ?

OCR teknolojilerinin kullanılamadığı belgelerdeki bilgilerin bilgisayar ortamına düz yazı veya herhangi bir programa operatörler tarafından manüel olarak girilmesidir.


Doküman Yönetim Sistemi

Doküman Yönetim Yazılımı

Docsimum dokümanlarınızı merkezi bir sistem üzerinde kullanıcı ve kullanıcı grup yetkileri bazında arayıp bulmanızı sağlayan gelişmiş Doküman Yönetim Sistemidir


Online Kartvizit Yazılımı kurumların müşterilerden veya tedarikçilerden topladıkları kartvizitleri ya da iletişim bilgilerini tüm firma çalışanları ile paylaşabilecekleri bulut tabanlı bir yazılımdır. Yazılıma bilgisayar, tabletler ve cep telefonlarından erişilebilir.Kitap Tarama
Fotoğraf Tarama
Sitemizdeki fotoğraf ve yazıların telif hakları konusunda bilgilendirme.