Geçmişinizi geleceğe taşıyoruz

Sayısal Ofis Logo
0 216 573 12 63
Fotoğraf Tarama

Hızlı Tarama

Çoklu sayfalardan oluşan yazışma, kitap, sözleşme, tez gibi basılı medyaların hızlı cihazlarla taranarak sayısallaştırılması.


Hızlı tarama fiyatımız sayfa başı : 11 kuruş


Hızlı tarama fiyatımız doküman besleyicili tarayıcı cihazlarla toplu olarak taranabilecek en fazla A4 boyutlarına kadar olan 1000 adet ve üzeri sayfa basılı dokümanlar için geçerlidir. Fatura, irsaliye, başvuru formu gibi sayfa sayfa kaydedilecek ve isimlendirilecek evraklar için geçerli değildir.

Hızlı tarama hizmetinde sadece PDF, Aranabilir PDF, JPG veya Tiff dosya biçimlerinde tarama yapılmaktadır.

10.000 sayfa üzeri tarama hizmetleri için özel fiyat uygulanacaktır.

A3 ve daha büyük kağıt boyutları tarama hizmeti için lütfen fiyat alınız.Dijital Arşiv Nedir ?

Firma veya kurumların yazışma, sözleşme, fatura, belge, evrak, fotoğraf gibi kağıda basılı tüm bilgi kaynaklarının bilgisayar ortamında dijital olarak muhafaza edilmesidir.

Veri Girişi Nedir ?

OCR teknolojilerinin kullanılamadığı belgelerdeki bilgilerin bilgisayar ortamına düz yazı veya herhangi bir programa operatörler tarafından manüel olarak girilmesidir.


DOCSIMUM

Doküman Yönetim Sistemi

Doküman Yönetim Yazılımı

Docsimum dokümanlarınızı merkezi bir sistem üzerinde kullanıcı ve kullanıcı grup yetkileri bazında arayıp bulmanızı sağlayan gelişmiş Doküman Yönetim Sistemidir


Online Kartvizit

Online Kartvizit Yazılımı kurumların müşterilerden veya tedarikçilerden topladıkları kartvizitleri ya da iletişim bilgilerini tüm firma çalışanları ile paylaşabilecekleri bulut tabanlı bir yazılımdır. Yazılıma bilgisayar, tabletler ve cep telefonlarından erişilebilir.

Kitap Tarama
Fotoğraf Tarama
Sitemizdeki fotoğraf ve yazıların telif hakları konusunda bilgilendirme.