Geçmişinizi geleceğe taşıyoruz

Sayısal Ofis Logo
0 216 573 12 63
Evrak İmha

Evrak İmha

Saklama süresi dolmuş ve muhafazasına gerek duyulmayan evrakların imhası.

Fiziksel evrak arşivlerinin dijitalleştirilmesi sonrası dijitalleştirilen evrakların asılları veya yasal olarak saklama süresi dolmuş tüm evrakların ve CD, DVD, Disket ve Sabit Disklerin imhasını güvenli bir şekilde yapıyoruz.

Evrak İmha işlemi imha edilen malzemelerin tekrar bir araya getirilemeyecek veya herhangi bir şekilde okunamayacak halde özel Evrak İmha makinaları ile kıyılarak imha edilmektedir.

Evrak İmha işlemini portatif Evrak İmha cihazlarımızla ofisiniz veya arşivinizde istersenizde teslim alıp kendi yerimizde güvenli bir şekilde yapıyoruz.

Dijital Arşiv Nedir ?

Firma veya kurumların yazışma, sözleşme, fatura, belge, evrak, fotoğraf gibi kağıda basılı tüm bilgi kaynaklarının bilgisayar ortamında dijital olarak muhafaza edilmesidir.

Veri Girişi Nedir ?

OCR teknolojilerinin kullanılamadığı belgelerdeki bilgilerin bilgisayar ortamına düz yazı veya herhangi bir programa operatörler tarafından manüel olarak girilmesidir.


Doküman Yönetim Sistemi

Doküman Yönetim Yazılımı

Docsimum dokümanlarınızı merkezi bir sistem üzerinde kullanıcı ve kullanıcı grup yetkileri bazında arayıp bulmanızı sağlayan gelişmiş Doküman Yönetim Sistemidir


Online Kartvizit Yazılımı kurumların müşterilerden veya tedarikçilerden topladıkları kartvizitleri ya da iletişim bilgilerini tüm firma çalışanları ile paylaşabilecekleri bulut tabanlı bir yazılımdır. Yazılıma bilgisayar, tabletler ve cep telefonlarından erişilebilir.

Kitap Tarama
Fotoğraf Tarama
Sitemizdeki fotoğraf ve yazıların telif hakları konusunda bilgilendirme.