Geçmişinizi geleceğe taşıyoruz

Sayısal Ofis Logo
0 216 573 12 63
Evrak İmha

Evrak, Doküman ve Belge tarama

Her tür Evrak, belge ve dokümanların taranarak dijital ortama aktarılması.

Kurum ve kuruluşların ofis içinde veya depolarda yer kaplayan ve yedekleme imkanı bulunmayan her tür dokümanı asıllarına zarar vermeden özel geliştirilmiş tarayıcılar ile tarayarak pdf veya müşterilerimizin talep etmiş olduğu formatlarda teslim ediyoruz.

Evrak Tarama hizmeti dijitalleştirme teknoloji şirketlerinin en gelişmiş ürünleri ve en gelişmiş yazılımlar kullanılarak verilmektedir.

Evrak Tarama hizmeti ile aynı anda taranan evraklar kendi geliştirmiş olduğumuz OCR ve doküman tanıma teknolojisi kullanılarak tüm taranan dokümanlar indekslenerek ister müşterilemizin mevcut yazılımlarına isterlerse kendi yazılımımız olan Docsimum Doküman Yönetim Yazılımı'na aktarılır.

Dijital Arşiv Nedir ?

Firma veya kurumların yazışma, sözleşme, fatura, belge, evrak, fotoğraf gibi kağıda basılı tüm bilgi kaynaklarının bilgisayar ortamında dijital olarak muhafaza edilmesidir.

Veri Girişi Nedir ?

OCR teknolojilerinin kullanılamadığı belgelerdeki bilgilerin bilgisayar ortamına düz yazı veya herhangi bir programa operatörler tarafından manüel olarak girilmesidir.


Doküman Yönetim Sistemi

Doküman Yönetim Yazılımı

Docsimum dokümanlarınızı merkezi bir sistem üzerinde kullanıcı ve kullanıcı grup yetkileri bazında arayıp bulmanızı sağlayan gelişmiş Doküman Yönetim Sistemidir


Online Kartvizit Yazılımı kurumların müşterilerden veya tedarikçilerden topladıkları kartvizitleri ya da iletişim bilgilerini tüm firma çalışanları ile paylaşabilecekleri bulut tabanlı bir yazılımdır. Yazılıma bilgisayar, tabletler ve cep telefonlarından erişilebilir.

Kitap Tarama
Fotoğraf Tarama
Sitemizdeki fotoğraf ve yazıların telif hakları konusunda bilgilendirme.